Služby firmám

Firmám, jejichž zaměstnancům je blízké prostředí čajoven, nebo naopak těm, kteří by svým zaměstnancům toto seznámení teprve rádi dopřáli, nabízíme náš projekt POJÍZDNÉ ČAJOVNY. Jak název napovídá, s čaji z významných čajových destinací, slaným i sladkým pohoštěním domácí výroby a vodními dýmkami přijedeme přímo za Vámi.

V případě zájmu rádi připravíme čaje chlazené i jejich mixy, které umí chuťově překvapit. Co si z nabídky vyberete, je jen na Vás.

Máme zkušenosti s přípravou takovéhoto pohoštění pro cca dvě stě osob.

V případě zájmu a dotazů pište na: info@chajovna.cz

Služby školám

Pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty středních škol připravíme rádi exkurzi v naší čajovně Chajovna. Maximální počet na akci je 25 osob. Délka vaší „cesty čajem“ potrvá zhruba 3 hodiny.
Exkurzi se hodí zařadit v rámci výuky zeměpisu, botaniky, pracovního vyučování, základů společenských věd či namísto literárního semináře.

Pro studenty připravíme ochutnávku různých čajů, zasvětíme je do jejich přípravy. Součástí je krátký výklad o historii čaje, čajové kultuře a upozornění na zajímavou literaturu k tématu.

V rámci čajové ochutnávky je první čaj uvítací a připraví Vám jej obsluha. Pomůže ke zklidnění a adaptaci na prostředí čajovny. K čaji servírujeme některý z našich moučníků domácí výroby.

Druhý čaj stylem kung fu cha – nejtradičnějším čínským způsobem - si studenti ve skupinkách připraví sami, po vysvětlení a za případné pomoci obsluhy. Půjde o některý z japonských nebo čínských zelených čajů.

Jako třetí a čtvrtý čaj doporučujeme aktuální hit naší čajovny. Vždy vybíráme tak, aby byly chuťově i geograficky představeny různé čajové oblasti.

Program je možno přizpůsobit individuálním potřebám Vaší návštěvy.

V případě zájmu o ochutnávku a dotazů prosím pište na: info@chajovna.cz

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde